Десерт „Помаранч“

Veröffentlicht von

Існує так багато цікавих і оригінальних десертів! І є ще більше порад, як саме такий десерт приготувати. Про це ми хочемо розповісти Вам детальніше. Сезонні інгредієнти можуть відігравати важливу роль при приготуванні десертів. Один і той самий рецепт може значно відрізнятися, якщо ми готуємо його з різними сезонними продуктами (каштановий, малиновий, ожиновий чізкейк…). Завдяки цьому ми можемо запропонувати „обмежені видання“, які є свіжішими та пропонують додаткову цінність для Ваших гостей. Крім смаку, текстури відіграють важливу роль у сприйнятті десерту. Ви можете використовувати різні техніки, щоб отримати різні текстури, які забезпечать вишуканий досвід з кожним укусом. Деякі з найпоширеніших у десертах це креми, хрускіт (доведено, що як текстура, так і звук, який вони виробляють, викликають відчуття задоволення і будь-який десерт повинен містити потрібну кількість хрусткості), бульбашки і те, з чого зроблений наш сьогоднішній десерт „Помаранч“ – желе. Це здоровий і натуральний варіант, джерело білка і ще й знежиреного, якщо його готують із соків, фруктових пюре чи алкогольних напоїв. Це додає консистенції та стабільності препаратам. Існує незліченна кількість інгредієнтів для гелеутворення рідин, як гарячих, так і холодних. Поєднання різних текстур додасть кожному десерту різні смаки, які порадують смакові рецептори. Грайте з ними, поки не досягнете необхідного балансу. Для досягнення гармонії необхідно враховувати характеристики кожного інгредієнта, форми, кольори, текстури та смаки. Різні елементи, з яких складається десерт, можна структурувати в лінійному порядку або замість цього вибрати вертикальний порядок, встановлюючи один на інший, щоб створити різні рівні. Ми можемо пограти з висотою композиції та виділити рельєфи та форми, які роблять десерт більш привабливим. Це привертає увагу і служить орієнтиром при складанні тарілки, розташуванні навколо неї інших інгредієнтів. Творчість і вміння – єдине, що Вам потрібно, щоб максимально використати ці ідеї під час створення десертів. Ви можете вносити інновації скільки завгодно (дизайн, інгредієнти, покриття…), але ніколи не забувайте, що смак Вашого десерту є найважливішим. Якщо Ви шукаєте різні ідеї, рецепти десертів можна знайти на нашому сайті. Спробуйте і будьте креативними!

десерт рецепт

Щоб приготувати цю корисну і апетитну смакоту, записуйте, по що потрібно бігти в магазин :

– два різних желе : полуничне і персикове (по 50 гр. приблизно)
– вода (один стакан)
– агар-агар (20 гр.)
– печиво на Ваш вибір (до 6 штук)

десерт інгредієнти

За 15 хвилин Ви отримаєте дві порції нашого чудо-десерту. Все, ділимося рецептом!

Такий бажаний рецепт :

Крок 1.

Підготуйте 20 грам агар-агару. Його ми будемо змішувати з нашим желе.

десерт поживний

Крок 2.

Персикового желе нам потрібно 50 грам. Персики є помірним джерелом антиоксидантів і вітаміну С, необхідного для побудови сполучної тканини в організмі людини. Вживання продуктів, багатих на вітамін С, допомагає людині розвивати стійкість до інфекцій і допомагає усунути шкідливі вільні радикали, які викликають певні види раку.

десерт простий

Крок 3.

Полуничного так само – в цьому випадку обираємо однакові порції, щоб десерт получився симетричним. Наповнена вітамінами, клітковиною і особливо високим вмістом антиоксидантів, відомих як поліфеноли, полуниця є низькокалорійною їжею без натрію, жиру, холестерину. Вони входять до 20 найкращих фруктів за антиоксидантною здатністю і є хорошим джерелом марганцю та калію.               

десерт яскравий

Крок 4.

Візьміть склянку води і залийте два желе.

десерт оригінальний

Крок 5.

Тепер беремо 5-6 штучок печива на Ваш вибір. Радимо обрати пісочне – воно гарно підходить до десерту.

десерт оригінальний

Крок 6.

Його ми ламаємо дуже дрібно – до утворення крихти.                     

десерт смачний

Крок 7.

Симетрично викладаємо в стакан два желе і посипаємо зверху крихтою печива. Прикрашаємо усе листочком м’яти – смакуйте на здоров’я!

десерт приготування

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert